Çalışma Saatleri: 08.00 • 18.30

Garantili Rapor
Merkez Şube

TIKLA ARA

WhatsApp

 YOL TARİFİ

Garantili Rapor
Şube 2

TIKLA ARA

WhatsApp

 YOL TARİFİ

Telefon

0 (507) 844 60 71

Adres


Girne Mah. 6007 Sok. No: 8 Kahta / ADIYAMAN
Adıyaman Oto Ekspertiz

KİLOMETRE TESTİ

hakkımızda

Aracın Kilometre Orjinalliği Kontrolü

Araç alım satım işlemleri öncesinde araç alıcılarının en çok cevabını merak ettikleri konu aracın kilometresinin orijinal olup olmadığıdır. Birçok durumda araç sahipleri tarafından araç orijinalliği önemsenmez araçların kilometreleri satış esnasında gerçek verileri yansıtmaz.

Birçok durumda arızaların ertelenmesi ile kilometrelerde değişikliğin yaşanması söz konusu olurken bazı durumlarda da araç sahipleri sırf düşük göstermek için aracın kilometre göstergesini geçici süreliğine devre dışı bırakır. Bununla birlikte konuda hakkında bilgisi olan kişilerden yardım alınarak satış esnasında aracın kilometresini düşürmek de uygulanan yöntemler arasında yer alır. Araçlarda alım satım öncesinde büyük bir hile olan kilometrenin gerçek rakamlarına ulaşmak elzem öneme sahiptir.

Araç km orijinalliği nasıl anlaşılır sorusuna en güvenilir yanıtları alabilmek için güvenilir ekspertiz firmalarından hizmet almak ve aracın gösterge panelini kontrolden geçirmek en mantıklı hareket olacaktır. Hem araç satım işlemlerinde hem muayene işlemlerinde gerekli olacak ekspertiz hizmeti için Garantili Rapor Oto Ekspertiz'den' destek alabilir ve dilediğiniz araç hakkında en gerçekçi sonuçlara sahip olabilirsiniz.

Araç km orijinalliği teknolojik cihazlar ile tespit edilebilen bir işlemdir. Her merkezde bulunmayan bu işlem oto ekspertiz hizmeti sunan merkezimizde kullanıcılarımıza sunulmaktadır. Aracın genel durumu incelendikten sonra kullanılan teknolojik bir ölçüm cihazı ile kısa süre içerisinde kilometrenin gerçek olup olmadığını kolayca anlayabiliriz. Sizlere sunulan rapor ile hem aracın güncel durumu ile ilgili hem de gerçek kilometre ile ilgili sizlere bilgi sahibi olursunuz.

Almak İstediğiniz Aracın Güvenilir Olduğundan Emin Değil Misiniz ?
Adresimiz
Girne Mah. 6007 Sok. No: 8 Kahta / ADIYAMAN
E-mail
info@garantilirapor.com
Telefon
0 (507) 844 60 71